You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


niedziela, 21 kwietnia 2013

The most common trend for spring 2013

No tak. Długo mnie tutaj nie było, ale jak już zapewne kiedyś wspominałam, od blogowania jestem uzależniona, a jak wiadomo, do nałogów często się powraca.
Świetnie zdaję sobie sprawa, że nigdy celowo nie wpadało tutaj zbyt wiele osób, a teraz jest ich zapewne zero z wyżej wymienionego powodu. Nie powstrzymuje mnie to jednak przed wznowieniem "pracy".
Nawet jeśli piszę to dla jednej lub dwóch osób, to zawsze coś, a może z czasem znów uda mi się pozyskać choć kilkunastu czytelników. Zobaczymy. Zobaczymy, czy za bardzo nie wypadłam z obiegu i jeszcze jakoś orientuję się w tym świecie. Zobaczymy, czy fakt, że zrezygnowałam z kilku nawyków związanych z blogiem, modą, gwiazdami i zdjęciami sprawi, że nie będę już miała pomysłów na jakiekolwiek posty.

Tymczasem poniżej najpopularniejsze wiosenne trendy, najczęściej obserwowane na ulicach, czy w internecie. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania.
Photos mainly from LOOKBOOK.nu    Nasty Gal   American Apparel


Denim jackets and moreCrop tops


Suits

B&W strips and more


2 komentarze:

  1. świetne inspiracje ;)


    zapraszam www.my-obsession-photography.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń