You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


wtorek, 13 września 2011

Demi Lovato ALMA Awards 2011

Niedawno odbyło się ALMA Awards 2011. Jak na razie nie pojawiły się tu żadne zdjęcia z tego wydarzenia. Nie byłabym jednak sobą, gdybym po obejrzeniu zdjęć TEJ stylizacji nie pokazała jej tutaj. Na gali bowiem pojawiła się Demi Lovato. Nie wiem czy pamiętacie, ale przy okazji postu ze zdjęciami z MTV Music Awards mogliśmy oglądać jej stylizację ze srebrną sukienką (był to jej powrót po dłuższej przerwie spowodowanej "różnymi" problemami). Stylizacja nie była najgorsza, wszyscy zauważyli również, że gwiazdka dość mocno się zaokrągliła. Demi wypowiadała się potem na ten temat, przyznając, że dobrze jej ze swoimi nowymi krąglejszymi kształtami.
Teraz jednak możemy ją zobaczyć w nowszej, idealnej wręcz wersji. Wygląda wprost genialnie w brzoswiniowej sukni od Maria Lucia Hohan. Mimo iż wygląda na to, że nie ma zamiaru znów się odchudzać prezentuje się naprawdę świetnie-kolor kreacji pasuję idealnie do jej karnacji, a dodatki dobrze uzupełniają całość.

Demi wears Maria Lucia Hohan dress.
Co wy na to? Podzielacie moje pozytywne uczucia? Piszcie.
Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz