You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


czwartek, 19 kwietnia 2012

Katy Perry's hair colours

Jak wszyscy chyba zdążyli zauważyć Katy Perry już od dłuższego czasu bawi się i zmienia barwy swoich włosów, w dodatku dosyć często. Zapewne nie tylko mi przy okazji przychodzi na myśl przykład Rihanny, która również bardzo to lubi. Artystki na tym polu różni jednak m.in. to, że Katy preferuje raczej kolory cukierkowe, a przy okazji wyboru nowego, niekoniecznie zmienia również całą fryzurę, nie stroni jednak od oryginalnych uczesań i doczepek. Na głowie wokalistki gościły już m.in. słodki różo-blond, mocny różowy, błękitny/turkusowy (który ku mojemu zdziwieniu wytrzymał naprawdę długo) oraz wiele peruk i kolorowych pasemek. Ostatnio zdecydowała się ona na ciemny fiolet oraz przedłużanie.
Poniżej zdjęcia z ostatniej gali na jakiej pojawiła się Katy oraz inne przedstawiające jej fryzury.

Katy Perry In Temperley London – 2012 ASCAP Pop Awards

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

W jakiej wersji najbardziej podoba Wam się Katy ? Piszcie. 
Pozdrawiam!

1 komentarz: