You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


niedziela, 13 maja 2012

Carly Rae Jepsen - KIIS FM's Wango Tango 2012

Na imprezie o wdzięcznej nazwie Wango Tango pojawiło się mnóstwo amerykańskich gwiazd (muzyki i nie tylko) młodego pokolenia (Justin Biber, The Wanted, Neon Hitch, siostry Jenner, Ariana Grande, Kat Graham, Janel Parrish, Diggy Simmons, Nikki Reed, Gym Class Heroes, B.O.B., J. Cole, Wiz Khalifa oraz wiele innych, o których niestety [a może stety] nigdy słowa nie słyszałam).
Wśród nich nie mogło zabraknąć również Carly Rae Jepsen, która już jakiś czas temu zasłynęła cover'owanym przez wielką ilość osób na youtube i nie tylko utworem " Call Me Maybe".
Młoda gwiazdka pop na imprezę, o której już wcześniej wspomniałam wybrała całkiem interesujący zestaw: czarną, skórzaną mini, top na ramiączkach w paski, asymetryczną, błękitną, półprzezroczystą bluzkę bez rękawów i oryginalne tenisówki w kwiaty na bardzo grubych podeszwach. Jak podoba Wam się taki lekki, wakacyjny, młodzieńczy look ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz