You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


poniedziałek, 11 listopada 2013

Blogs which can inspire you - Ring My Bell

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że jedyne co robią blogerki modowe, a konkretnie tzw. szafiarki, to wstawianie do internetu zdjęć swoich stylizacji. Dla wielu osób wydawało się to być łatwe a nawet prostu głupie.
Gdy nowe blogi zaczęły powstawać jak grzyby po deszczu i to w prawdziwie zawrotnym tempie, coraz trudniej było się wybić. Na wzór dziewczyn zza oceanu, by nie zginąć w wielkim gąszczu, blogi zaczęły być przekształcane na tzw. lifestyle, czyli strony internetowe zarówno o modzie jak i o kuchni, podróżach, stylu życia i wielu wielu innych.
Mimo to trochę smuci mnie teraz fakt, że coraz ciężej jest mi znaleźć blogi oparte jedynie na stylizacjach. Wiem wiem, brzmi to jakbym szukała dziury w całym, jednak wciąż to czego szukam najczęściej to najnormalniej w świecie proste inspiracje stylizacyjne. Ciężko jest mi jednak do nich dotrzeć wśród postów związanych z konkursami czy też z podróżami sponsorowanymi przez wszelkiego rodzaju marki.  
Jednym z blogów na których wciąż możemy znaleźć jedynie stylizacje, jest Ring My Bell, należący do Ashley Madekwe, Brytyjki mieszkającej w Los Angeles, przeze mnie znanej również z serialu Revenge.
Mimo iż autorka nie dała się porwać nowym trendom w blogowaniu, jej strona wciąż posiada rzesze odwiedzających i jest wymieniana jako jedna z najpopularniejszych.
Pod spodem kilka a może nawet kilkanaście przykładowych stylizacji Ashley.1 komentarz:

  1. jakie piekne inspiracje, cudownie sie ubiera..ta olowkowa spodnica moim zdaniem wymiata

    OdpowiedzUsuń