You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


środa, 6 listopada 2013

Retro style icon : Dita Von Teese

Nie można zaprzeczyć, że w dzisiejszych czasach - erze prywatnych stylistek, mało która znana kobieta pojawiająca się na czerwonym dywanie źle się prezentuje.
Stylizacje na ważne wyjścia są najczęściej dopracowane do perfekcji. Na z reguły pięknych celebrytkach kreacje z najnowszych kolekcji wyglądają często wręcz idealnie.
Można jednak ulec wrażeniu, że większość gwiazd wygląda bardzo podobnie. Wybierają najmodniejsze propozycje, które często okazują się być powtarzalne.

Wśród tłumu modnych fashionistek można jednak czasem dostrzec królową retro - Ditę Von Teese, niegdyś striptizerkę, dziś aktorkę burleskową oraz właścicielkę kilku imiennych marek (m.in. bielizny).
Już w latach młodzieńczych, jeszcze jako Heather Renée Sweet, Dita zafascynowana była stylem lat 40-tych, któremu hołduje do dziś.
Zarówno jej suknie wieczorowe, sukienki koktajlowe jak i płaszcze czy też stroje codzienne oszałamiają. Przy każdej okazji gwiazda prezentuje się świetnie, oprócz ubrania uwagę zwracają również zawsze perfekcyjne fryzury oraz makijaże w stylu retro.

Właścicielka jednej z najmocniej zaznaczonych talii w show businessie wydaje się być również dość zwariowaną osobą. Polecam poniższe wideo - wywiad z Ditą Von Teese dla Harper's Bazaar.
Oprócz tego pod nagraniem znajdziecie galerię oszałamiających kreacji ikony.
Evening dresses
Jenny Packham
Jenny Packham
Jean Paul Gaultier Couture
Herve L Leroux
Jenny Packham
Dolce & Gabbana
Herve L.Leroux
Herve L.Leroux
Herve L.Leroux
Jenny Packham
Dolce & Gabbana
Tadashi Shoji
Herve L.Leroux

Coctail Dresses

Jenny Packham
Valentino Couture
Elie Saab
Elie Saab

Coats


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz