You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


wtorek, 15 listopada 2011

2011 CFDA/Vogue Fashion Fund Awards

Wczoraj w Nowym Jorku odbyła się gala 2011 CFDA/Vogue Fashion Fund Awards. Pojawiło się na niej kilka ciekawie ubranych, znanych pań, dlatego też tym razem post zbiorowy.

Stylizacje:


Olivia Wilde wybrała sukienkę z kolekcji na wiosnę 2012 od Cushnie et Ochs. Do kreacji z oryginalnym wycięciem aktorka dobrała o dużo za duże czarne szpilki z noskiem w szpic, atłasowe puzderko i średniej grubości bransoletę. Mimo braku kolorystycznych akcentów cieszy mnie to, że udało jej się przerwać serię mocno postarzających ją stylizacji, dzięki wyborowi dziewczęcej wersji. Mam nadzieję, że następnym razem będzie jeszcze lepiej.
Olivia wears   Cushnie et Ochs dress.  
Lia Kebede wybrała zestaw prosto z wybiegu Cushnie et Ochs. Jej stylizacja, w której rządzi kolor żółty jest zniewalająca i świetnie współgra z karnacją. Odwaga supermodelki jak najbardziej się opłaciła.
Lia wears head to toe Cushnie et Ochs


Mia Wasikowska, która w zeszłym roku brawurowo wcieliła się w rolę Jane Eyre (mimo to kojarzy mi się w pierwszej kolejności z Alicją w Krainie Czarów) wybrała piękną fioletowo-niebieską sukienkę z wiosennej (2012) kolekcji Rodarte. Niestety na samym wyborze powodzenie się skończyło. Śliczna młoda aktorka wyglądała po prostu nieatrakcyjnie. Sukienka, która na pokazie prezentowała się świetnie, na Mii wygląda najnormalniej w świecie wieśniacko. W połączeniu z babcinymi satynowymi pantofelkami (a'la Anna Wintour) i niezbyt ciekawą fryzurą oryginalność gdzieś się gubi. Nie pomógł nawet brak biżuterii. Może właśnie tu kryje się problem. No cóż...
Mia wears Rodarte dress
Amanda Seyfried kolejny raz wybrała sukienkę z najnowszej kolekcji Prabala Gurunga. Tym razem postawiła na biel i strusie pióra. Dobrała do nich buty takie same, jakie można było zobaczyć na wybiegu-Aniston-esqe od  Nicholasa Kirkwooda. Choć Amandę wolę w czerni stylizację uważam za całkiem udaną. Jedyna moja uwaga brzmi: aktorka powinna zmienić fryzurę, ponieważ ta jest już nudna.

Amanda wears Prabal Gurung dress.
14-letnia Chloe Moretz, w ostatnim czasie często pojawiająca się na imprezach związanych z modą, wybrała wiązaną suknię 'Bird Lady' w azjatyckim stylu, z najnowszej kolekcji Suno. Strój uzupełniają sandały ze sznureczków (buty z wybiegu), upięte włosy oraz ciemno-różowe usta. Choć stylizacja jak najbardziej na tak, to dla młodej aktorki chyba zbytnio postarzająca.

Chloe wears Suno dress.

1 komentarz:

  1. Great post, my favorites dresses are the yellow one and the last one. Love the colors.Kisses from www.stylepicture.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń