You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


środa, 2 listopada 2011

Sarah Jessica Parker ‘I Don’t Know How She Does It’ Melbourne Premiere

Promocja filmu  ‘I Don’t Know How She Does It’ wciąż trwa. Tym razem Sarah Jessica Parker błyszczała na premierze w Melbourne, w Australii. Na tą okazję wybrała oryginalną kreację Prabal Gurung z ostatniej kolekcji na wiosnę 2012.
Fioletowa, metaliczna sukienka składała się z błyszczącego bezrękawnika z materiału a'la rybia łuska i białej plisowanej spódnicy jakby oblanej farbą, całość połączona w talii czarnym paskiem. Aktorka dobrała do niej  zapinane na kostce szpilki Pierre Hardy i trochę przerażającą torebkę z wielkimi ćwiekami po bokach. Jeśli chodzi o biżuterię Sarah postawiła na nierzucające się w oczy bransoletki, pierścionek z perłami i dość delikatne kolczyki.
Nie można zaprzeczyć, stylizacja mocno rzucająca się w oczy. Nie najgorsza, ale jak dla mnie również nie najlepsza.
Co wy na to-podoba wam się, czy jesteście na nie. Piszcie.
Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. i love her style sooo much!once again she looks gorgeous!oh and i love her bag!!! :)great post! http://stylelfkaes.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdyby to był czarny zamiast fioleciku i gdyby to nie była ona.. W sensie, stara się kobita robi a odsłania swoje ciało jak nastolatka. Nie, żebym była nietolerancyjna, ale..:D

    OdpowiedzUsuń