You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


niedziela, 28 sierpnia 2011

Polish models on worldwide catwalk

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o Polkach na światowych wybiegach. 
Oczywiście nie chodzi mi tylko o Anję Rubik, która radzi sobie ostatnio naprawdę świetnie, ale jeszcze o kilka innych dziewczyn. 
Mam na myśli przede wszystkim :Magdalenę Frąckowiak, Kasię Struss, Anię Jagodzińską, Monikę Jagaciak i Zuzę Bijoch.
Są to modelki, które podpisują kontrakty z naprawdę pożądanymi markami, chodzą po wybiegach na pokazach słynnych projektantów i pojawiają się na okładkach znanych na całym świecie gazet. Jak to się stało? No cóż w końcu od zawsze mówiło się, że Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie. 
Oczywiście większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że modelki to nie "miss'ki" i u nich nie liczy się tylko twarz piękna, ale również oryginalna.Ciężko jest to przybliżyć, ponieważ można określić pewien schemat urody jeśli chodzi o modeling, jednak mimo tego każda modelka wnosi coś od siebie, a im więcej, tym lepiej.

Tym postem otwieram cykl o polskich modelkach. Będę przedstawiać ich sylwetki, poznawać was z ich karierami, osiągnięciami. Warto by Polki w kraju wiedziały, kto reprezentuje nasz naród w świecie mody za granicą. Powinnyście poznać szczegóły!
Jako pierwszą przedstawię wam Zuzę Bijoch, dziewczynę z naprawdę wielkim potencjałem.
Jeśli znacie jeszcze jakieś modelki, o których powinnam napisać-piszcie w komentarzach. Chętnie rozważę wasze propozycje.
Pozdrawiam!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz