You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


niedziela, 16 października 2011

Catherine Zeta-Jones - 6th Annual "A Fine Romance" to Benefit the Motion Picture & Television Fund

Wspomniana w tytule gala odbyła się wczoraj (15.10) w Culver City w Californi. Pojawiło się na niej kilka gwiazd, jednak jak dla mnie najbardziej z nich wszystkich lśniła dawno nie widziana Catherine Zeta-Jones. Aktorka zmagała się ostatnio z wieloma problemami i trochę brakowało mi jej widoku na czerwonych dywanach. Towarzyszył jej mąż Michael Douglas.
Zaprezentowała się w zjawiskowej długiej, wyszywanej cekinami sukni Eliego Saaba,  z głębokim dekoltem, do której dobrała srebrne puzderko Judith Leiber i brylantową biżuterię Van Cleef and Arpels. Moją uwagę zwróciła również piękna fryzura-kok z oplecionym zamiast spinki warkoczem. Stylizacja rodem z Oskarów, aż chce się nią napawać nią oczy. Czekam na kolejne.
Co wy na to? Piszcie.
Pozdrawiam!
Catherine Zeta-Jones sparkles in Elie Saab. She  finished her look with a Judith Leiber clutch and jewelry by Van Cleef and Arpels.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz