You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


czwartek, 6 października 2011

The End of Fashion Weeks!

Aż ciężko uwierzyć, ale to już koniec. Najpierw odwiedzaliśmy Nowy Jork, później Londyn, następnie Mediolan, a w końcu Paryż. Trwało to w sumie 4 tygodnie, jednak wczoraj ostatni, paryski Fashion Week dobiegł końca.
Dlatego też ogłaszam powrót do wcześniejszego trybu prowadzenia bloga. Będzie się pojawiać więcej gwiazdorskich stylizacji, jednak postaram się również regularnie wrzucać miksy zdjęciowe i zdjęcia z kampanii domów mody oraz sieciówek.
Nie wiem, czy pamiętacie, ale jakiś czas temu zaczęłam również serię postów o polskich modelkach na światowych wybiegach-artykuł znajdziecie tutaj. Zdążyłam już zapoznać was z karierą takich dziewczyn jak Zuza Bijoch i Magdalena Frąckowiak. Jeszcze nie wiem kto będzie następny, ale na pewno za niedługo na blogu pojawi się kolejny post z dużą ilością zdjęć. Zapraszam!
Tymczasem pozdrawiam gorąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz