You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


niedziela, 9 października 2011

Olivia Palermo at Lunch with Her Mom in NYC

 If you want to read my note, you can just use Translator. 
You'll find it on the left.
Dzisiaj post z serii "celebrities' stylizations", ale w kategorii codziennej, a takie pojawiają się na moim blogu rzadko. Wiadomo, że najczęściej jeśli pokazuję wam stylizacje jednej z gwiazd pochodzi ona z jakiejś premiery, promocji, oficjalnego spotkania, czy jeszcze innej gali. Gwiazdy jednak mają swoje życie poza tymi uroczystościami i  na co dzień również są ubrane dobrze(przynajmniej część z nich). Myślę, że takie codzienne outfity są o wiele bardziej przydatne i inspirujące, ponieważ spokojnie możemy je skopiować.  Dzisiaj zdjęcia Olivii Palermo. Fasionistka spotkała się wczoraj w Nowym Jorku ze swoją mamą.
Na tą okazję wybrała wygodny, ale dobrze się prezentujący zestaw. Tworzyły go czarne rurki, bluzka z długim rękawem w biało-czarne paski oraz kurtka w wojskowym stylu. Uzupełnieniem stroju były miękkie czarne balerinki ozdobione kokardkami, duża, skórzana, czarna torba z raczką oraz czarne okulary w stylu Ray Ban Wayfarer.
Co wy na to? Czy też sądzicie, że to zestaw do skopiowania? Piszcie.
Pozdrawiam.

1 komentarz:

  1. I love her style! And I really like this blog!! :D
    Visit my blog if you want: http://livingthegoldenage.blogspot.com/ :)

    OdpowiedzUsuń