You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


wtorek, 25 października 2011

Olivia Wilde, Eva Longoria and Zoe Saldana: Glamour Reel Moments Premiere

Na imprezę GLAMOUR, która odbyła się wczoraj (24.10) w Hollywood przybyły 3 piękne panie.
Były to: Eva Longoria, Olivia Wilde i Zoe Saldana. Aktorki na ta okazję wybrały stylowe kreacje, dzięki czemu prezentowały się jako naprawdę piękne trio.
Eva postawiła na sukienkę w kolorze electric-blue z asymetrycznymi drapowaniami z kolekcji Fall 2011 Victorii Beckham. Dobrała do niej modne ostatnio na czerwonym dywanie czarne, satynowe szpilki Briana Atwooda ‘Maniac’ .
Zoe zaprezentowała się w oryginalnej sukience Reed Krakoff z kolekcji Resort 2012, w dość charakterystycznym dla niej stylu. Uzupełnieniem kreacji były świetnie dobrane szpilki nude.
Olivia za to wybrała na tą okazję suknię Davida Szeto. Dobrała do niej biżuterię Miriam Haskell , pasek Judith Leiber i elektryzujące różowe szpilki Jimmy Choo . dzięki butom udało jej się lekko przełamać nudny,  postarzający styl, którym charakteryzują się ostatnio wszystkie jej kreacje z czerwonego dywanu.
Całkiem ciekawe zestawienie, nie sądzicie? Piszcie.
Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz