You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


środa, 14 września 2011

Ashley Greene and Olivia Wilde - "Butter" Premiere - 36th Toronto International Film Festival

Kolejne zdjęcia z festiwalu filmowego w Toronto. Tym razem premiera filmu "Bautter" i jej główne atrakcje, dwie piękności- Ashley Greene i Olivia Wilde. Ashley wybrała piękną białą, mocno zdobioną sukienkę do kolan od Oscara de la Renty. Dzięki tej kreacji aktorka wyglądała, jakby od środka coś ją rozświetlało. By uzupełnić stylizację Greene wybrała jeszcze proste, czarne szpilki z noskiem w szpic, małą, czarną, cekinową kopertówkę-puzderko oraz delikatną biżuterie-średniej grubości błyszczącą bransoletę, kolczyki i pierścionek. Na koniec trzeba też dodać, że świetnym dodatkiem do kreacji jest cienki metaliczny pasek, który nadaje jej całkowicie nowy charakter.
Kolejna aktorka-Olivia Wilde postawiła na kompletnie odmienny look. Wybrała długą, lekką, białą suknię ze złotymi mankietami i dekoltem od Marchesy. Mocno zdobiona (tylko w dwóch/trzech miejscach) kreacja świetnie współgrała z karnacją i makijażem Olivii. Aktorka w sukni w stylu mitologicznej bogini prezentowała się rewelacyjnie.
Co myślicie o tych stylizacjach? Piszcie.
Pozdrawiam!
Ashley wears Oscar de la Renta dress. Olivia wears Marchesa gown.
I love these stylizations. Ashley and Olivia are looking adorable! Please comment.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz