You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


czwartek, 8 września 2011

Sarah Jessica Parker at the Manolo Blahnik store for Fashion's Night Out

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Sarah Jessica Parker opuszczającej sklep Manolo Blahnika w celu udania się na Fashion's Night Out. Gwiazda miał na sobie czarny, skórzany zestaw-sukienkę z oryginalną górą i plisowanym dołem oraz "żakiecik" z krótkimi rękawami do kompletu. Zestaw uzupełniła klasyczną torebką od Chanel oraz białymi pantoflami. Do całości dobrała również dość duże kolczyki oraz dwie bransoletki.  Aktorka w ostatnim czasie pomagała słynnemu Manolo w tworzeniu kolekcji. Udało jej się dokończyć pracę akurat przed początkiem sezonu "końcowego" (Fall). Część dochodów zarobionych podczas wczorajszej imprezy pójdzie na cele charytatywne-zostanie przekazana prosto do The Fund for Public Schools - Fundacji dla Szkół Publicznych.
Co sadzicie o stylizacji Sarah-wywołuje negatywne czy pozytywne opinie? Piszcie.
Pozdrawiam! 

2 komentarze:

 1. Thanks for following! We 're following back! :D http://thefollowersoffashion.blogspot.com/
  Kisses!

  OdpowiedzUsuń
 2. Negatywne :P
  Podoba mi się Twój blog, poobserwuję sobie.
  No i zapraszam do obserwowania moich poczynań w charakterze początkującego ciuchoroba. Co prawda więcej jest na fejsbuku, ale na blogu są i będzie więcej sesji ubrań mojej roboty.

  http://www.wczym.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń