You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


niedziela, 18 września 2011

Beyonce - House of Dereon Fashion Show With Mom Tina

Wczoraj na London Fashion Week miał miejsce pokaz marki House of Dereon, której współtwórczyniami są Beyonce oraz jej mama Tina Knowles. Panie przeszły po wybiegu pod koniec pokazu wzbudzając ogólny zachwyt widowni. Nie muszę wam wspominać, że Beyonce jest w ciąży. Trzeba przyznać, że w tym stanie piosenkarka prezentuje się jeszcze lepiej niż zazwyczaj, a co by nie było, ciężko przebić to co już było fantastyczne.
Wyglądała wprost genialnie w czarnym cekinowym komplecie, do którego dobrała lakierowane szpilki na platformie i złotą biżuterię-pokaźnych rozmiarów naszyjnik(kolię) i bransolety.
Przydałoby się również dodać, że jej mama również prezentowała się świetnie.
*Poniżej znajdziecie również dosłownie kilka zdjęć z pokazu i kampanii reklamowej House of Dereon. Proszę, piszcie co sądzicie o tym projekcie.

Kilka zdjęć z pokazu/A few photos from fashion show:
Kampania reklamowa/Campaign:
Co wy na to? Piszcie koniecznie :)
Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. i am in love with beyonce and like always she looks amazing, great pictures. Thx for ya sweet comment hope to hear soon from u again:)

    love delasheela.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń