You can copy all photos from this site if you want !

Jeśli dana informacja nie jest zamieszczona, oznacza to, że zdjęcia nie są mojego autorstwa. Większość materiałów zdjęciowych zapożyczona jest z wszelkiego rodzaju stron internetowych.


sobota, 3 września 2011

Keira Knightley-'A Dangerous Method' Premiere at theVenice Film Festiwal

Podczas trzeciego dnia (wczoraj) Festiwalu Filmowego w Wenecji na czerwonym dywanie pojawiła się również Keira Knightley, która przybyła na premierę filmu 'A Dangerous Method'. Na tę okazję aktorka wybrała przepiękną złotą suknię z kolekcji haute couture od Valentino. Do bardzo zdobnej sukni gwiazda nie dobrała na szczęście nic, co trzeba jej zaliczyć na wielki plus, ponieważ dodatki zapewne zniszczyłyby kreacje. Jestem na prawdę pod wielkim wrażeniem tej kreacji. Niestety, jedyne co mi zostaje, to napawać się jej widokiem.
Keira is wearing Valentino haute couture dress.

Na konferencji prasowej "Dangerous Method" Keira również prezentowała się genialnie. Pojawiła się na niej w sukience Mary Katrantzou.

Keira Knightley at the press call for 'A Dangerous Method'. She is wearing   Mary Katrantzou dress. 

1 komentarz:

  1. hey sweet! i've just followed u on fashiolista and as i liked ur style here i am, i also liked ur blog so i'm following either! lovely keira she always reminds me chanel, don't ask me why!! soo keep in touch dear? xxx

    http://simplecoquetterie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń